Поради медсестри

Заботіна Нела Миколаївна – Сестра медична старша

Кудацька Надія Петрівна – Сестра медична з дієтхарчування

Комплекси вправ при сколіозі у дітей

Консультація для батьків. «Обережно, грип!»

Консультація для батьків. «Особиста гігієна дітей дошкільного віку»

Консультація для батьків. «Профілактика дитячих шкіряних хвороб»

Консультація для батьків. «Як поводитися під час карантину»

Як убезпечити себе від зараження коронавірусом. Інфографіка

ПОПЕРЕДЖЕННЯ  ТРАВМАТИЗМУ  ПІД ЧАС   ВІДПУСТКИ  БАТЬКІВ

• Забороняйте ходити до лісу без супроводу дорослих.
  • Під час перебування у лісі разом з дітьми не збирайте та не вживайте незнайомі гриби, ягоди, рослини.
  • Не розводьте у лісі багаття під час посухи: при виникненні необхідності в цьому, розмістіть вогнище на відкритому місці і після використання ретельно загасіть його та засипте землею..
  • Обстежте місця установки намету в лісі з метою уникнення небажаної зустрічі зі зміями, бджолами, мурахами.
  • Для походу в ліс одяг дитини підбирайте таким  чином, щоб оптимально захистити її від комах, кліщів та інших несподіванок..
  • Не засмічуйте навколишнє середовище та не залишайте після себе жодних слідів свого перебування.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  ОСОБИСТОЇ  БЕЗПЕКИ

• Не залишати дітей одних, навіть на короткий час.
  • Навчати дітей користуватися дверним вічком.
  • Не дозволяти відчиняти двері незнайомій людині, навіть одягненій в міліцейську форму.
  • Не дозволяти дітям розмовляти з незнайомими людьми на вулиці.
  • Вчити користуватися телефоном для виклику служб „101, 102, 103, 104”.
  • Забороняти дітям підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними.
  • Забороняти грати ріжучими, гострими та вибухонебезпечними предметами.
  • Забороняти користуватись ліфтом без супроводу дорослих, а також заходити у ліфт з незнайомими людьми.
  • Вчити дітей звертатися за допомогою до людей які працюють у правоохоронних органах.
  • Не дозволяти дражнити тварин. Попереджувати зародження в дитині жорстокого відношення до „друзів наших менших”.

© Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 - загальноосвітня спеціальна школа І ступеня" міста Ковеля"